Oferujemy płatność w ratach bez zaświadczeń o dochodach

Sprawdź
Zamknij

Nos – modelowanie kwasem hialuronowym / Cena za zabieg bez limitu ml

Możemy pozbyć się garbka lub podnieść nosek by stał się delikatniejszy i szczuplejszy. Piękny nosek doda Ci wdzięku.

Rezerwacja 699 zł 999 zł

Powiększenie ust kwasem hialuronowym 1ml

Każda z nas marzy o pięknym uśmiechu, ponętnych ustach. Teraz to marzenie można spełnić w trakcje jednego krótkiego zabiegu.
Co możemy uzyskać za pomocą kwasu hialuronowego? Większe, symetryczne usta. Możemy poprawić kontur i koloryt warg, a także zredukować zmarszczki w okół ust (tzw. „Zmarszczki palacza”) Usta stają się bardziej nawilżone i pełniejsze nawet do 12 miesięcy. Nic nie stoi na przeszkodzie także podnieść kąciki, aby twarz stała się radosna i promienna. Czekamy na Ciebie w naszym gabinecie.

Rezerwacja 699 zł 999 zł

Kości policzkowe – wypełnianie kwasem hialuronowym 1ml

Piękne, wystające kości policzkowe dodadzą Ci kobiecości. Możemy poprawić wygląd twarzy uwypuklając zbyt płaskie kości policzkowe, tworząc tym samym charakterystyczne “wgłębienie” pod kością policzkową co daje zjawiskowy efekt wymodelowanej twarzy. Wypełnienie kości policzkowych nie tylko poprawi wygląd samych kości, ale także poprawi owal twarzy poprzez podciągnięcie “opadającej skory”. Ciesz się ponętną, smukłą twarzą.

Rezerwacja 699 zł 999 zł

Podbródek – modelowanie kwasem hialuronowym 1ml

Cofnięty, kwadratowy czy zbyt szeroki podbródek sprawia że twoja twarz jest ociężała i nieidealna ? W trakcie jednego zabiegu wymodelujemy go i sprawimy ze będzie piękny i podłużny. Twarz stanie się pociągła i szczuplejsza.

Rezerwacja 699 zł 999 zł

Żuchwa – modelowanie kwasem hialuronowym 1ml

Widoczne i wyraźne kości żuchwy nadają kobiecie wdzięku i klasy. Jeżeli brakuje Ci kształtów w tej okolicy lub chcesz je bardziej podkreślić, zróbmy to.

Rezerwacja 699 zł 999 zł

Bruzdy nosowo-wargowe – wypełnianie kwasem hialuronowym 1ml

Bruzdy załamania skóry pojawiają się w okolicach miedzy nosem a wargami już od 25 roku życia. Sprawiają ze twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Pozbądź się tego wrażenia w 30 minut.

Rezerwacja 699 zł 999 zł

Zmarszczki – wypełnianie kwasem hialuronowym 1ml

Zadbamy o każdą mniejsza i większa zmarszczkę aby przestała być powodem twoich zmartwień.

Rezerwacja 699 zł 999 zł

Policzki – wypełnianie kwasem hialurownowym 1ml

Wypełnione, krągłe policzki dodadzą każdej kobiecie młodzieńczego uroku. Możemy je uwypuklić i powiększyć, byś czuła się świeżo i promiennie.

Rezerwacja 699 zł 999 zł

Zarezerwuj termin

Wybierz zabieg oraz dowolną dla Ciebie datę i godzinę, za pomocą prostego systemu rezerwacji online.

Facebook Instagram