Oferujemy płatność w ratach bez zaświadczeń o dochodach

Sprawdź
Zamknij

Alite - Kosmetologia estetyczna

Regulamin korzystania z usług Alite Clinic

Szanowni Klienci!

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem przed przystąpieniem do korzystania z naszych usług. Regulamin ten określa zasady korzystania z oferty gabinetów Alite Clinic.  Przystąpienie do zabiegu wiąże się z jednoznaczna akceptacja niniejszego regulaminu.

1. Klienci Alite Clinic zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem przed rozpoczęciem zabiegu. Skorzystanie z oferty gabinetów Alite Clinic oznacza akceptację regulaminu bez konieczności jego podpisania.

2. Rezerwacja wizyty odbywa się wyłącznie przez stronę www.alite.pl/rezerwacja Konsultacja przedzabiegowa jest darmowa i przeprowadzana w dniu zabiegu, po konsultacji nie trzeba decydować się na zabieg. Przed rezerwacją proszę zapoznać się z przeciwskazaniami do zabiegów: www.alite.pl/informacje

Pięć prostych kroków do zarezerwowania wizyty: www.alite.pl/rezerwacja →  wybór miasta → wybranie zabiegu/zabiegów → data i godzina → dane osobowe →  złóż rezerwację

3. Płatności można dokonać na miejscu po wykonanym zabiegu, bądź skorzystać z płatności ratalnej www.alite.pl/raty

W przypadku wybrania płatności internetowej (PayPal / karta kredytowa) nie dokonujemy zwrotów. Możemy przełożyć wizytę, bądź klient może odstąpić swoją rezerwację innej osobie. Wykupione vouchery nie podlegają zwrotom.

4. Promocja 3 zabiegi w cenie 2 – aby skorzystać z promocji należy zarezerwować 2 zabiegi z kwasem hialuronowym na stronie www.alite.pl/rezerwacja a trzeci zabieg promocyjny dopisać do uwag w zamówieniu. Nie wiesz jakie zabiegi wybrać? Spokojnie, wystarczy zaznaczyć dowolne zabiegi a w dniu wizyty pomożemy w doborze. Najtańszy z wybranych zabiegów będzie gratis.

5. Wszelkie reklamacje należy składać drogą mailową alite.kosmetologia@gmail.com. Po przesłaniu  reklamacji należy niezwłocznie zarezerwować i udać się do nas na wizytę konsultacyjną ( do osoby wykonującej zabieg) w celu obiektywnej ocenie skutków/efektów zabiegowych. Konsultację należy odbyć przed podjęciem jakichkolwiek działań/zabiegów na własna rękę. Zgłoszenia reklamacyjne przyjmujemy maksymalnie do miesiąca od dnia wykonanego zabiegu/usługi.

* w przypadku zabiegu modelowania nosa kwasem hialuronowym przysługuje możliwość darmowej jednej korekty do miesiąca od dnia wykonania zabiegu. Rezerwacji na darmową korektę proszę dokonać przez system rezerwacji wybierając zabieg modelowania nosa.

Zarezerwuj termin

Wybierz zabieg oraz dowolną dla Ciebie datę i godzinę, za pomocą prostego systemu rezerwacji online.

Facebook Instagram