Oferujemy płatność w ratach bez zaświadczeń o dochodach

Sprawdź
Zamknij

Regulamin korzystania z usług Alite Clinic

Szanowni Klienci!

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem przed przystąpieniem do korzystania z naszych usług. Regulamin ten określa zasady korzystania z oferty gabinetów Alite Clinic.

1. Klienci Alite Clinic zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem przed rozpoczęciem zabiegu. Skorzystanie z oferty gabinetów Alite Clinic oznacza akceptację regulaminu bez konieczności jego podpisania.

2. Rezerwacja wizyty odbywa się wyłącznie przez stronę www.alite.pl/rezerwacja Konsultacja przedzabiegowa jest darmowa i przeprowadzana w dniu zabiegu, po konsultacji nie trzeba decydować się na zabieg. Przed rezerwacją proszę zapoznać się z przeciwskazaniami do zabiegów: www.alite.pl/informacje

Pięć prostych kroków do zarezerwowania wizyty: www.alite.pl/rezerwacja →  wybór miasta → wybranie zabiegu/zabiegów → data i godzina → dane osobowe →  złóż rezerwację

3. Płatności można dokonać na miejscu po wykonanym zabiegu, bądź skorzystać z płatności ratalnej www.alite.pl/raty

W przypadku wybrania płatności internetowej (PayPal / karta kredytowa) nie dokonujemy zwrotów. Możemy przełożyć wizytę, bądź klient może odstąpić swoją rezerwację innej osobie. Wykupione vouchery nie podlegają zwrotom.

4. Promocja 3 zabiegi w cenie 2 – aby skorzystać z promocji należy zarezerwować 2 zabiegi na stronie www.alite.pl/rezerwacja a trzeci zabieg promocyjny dopisać do uwag w zamówieniu. Nie wiesz jakie zabiegi wybrać? Spokojnie, wystarczy zaznaczyć dowolne zabiegi a w dniu wizyty pomożemy w doborze.

5. Wszelkie reklamacje należy składać drogą mailową alite.kosmetologia@gmail.com

* w przypadku zabiegu modelowania nosa kwasem hialuronowym przysługuje możliwość darmowej jednej korekty do miesiąca od dnia wykonania zabiegu. Rezerwacji na darmową korektę proszę dokonać przez system rezerwacji wybierając zabieg modelowania nosa.

Zarezerwuj termin

Wybierz zabieg oraz dowolną dla Ciebie datę i godzinę, za pomocą prostego systemu rezerwacji online.

Facebook Instagram